Зоосмаколики "Брік"

Зоосмаколики "Брік"

(050) 244 22 23, (067) 244 22 23, (063) 244 22 23

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Цей розділ описує процес збору, зберігання, використання, поширення та захисту Вашої особистої інформації під час відвідування вебсайту та оформлення замовлень на сайті https://zoosmakolyky.com/. Відвідуючи вебсайт і / або оформляючи замовлення, Ви погоджуєтесь із цією Політикою конфіденційності.

Зоомагазин https://zoosmakolyky.com/ дуже серйозно ставиться до збереження особистої інформації користувачів і вживає всіх необхідних заходів для забезпечення її безпеки. Для цього застосовуються різноманітні технології та процедури, що забезпечують захист від несанкціонованого доступу, використання або розкриття інформації.

Персональна інформація — збір і використання

У процесі взаємодії з Клієнтом компанія https://zoosmakolyky.com/ збирає необхідну інформацію про Клієнтів із метою забезпечення найвищого рівня сервісу та для зв’язку з Клієнтом. Персональна інформація може бути змінена або доповнена за запитом самого Клієнта.

Ця інформація не продається та не передається третім особам за жодних обставин (виняток може бути зроблено тільки за рішенням суду, третейського суду).

Інформування Клієнтів

Зоомагазин https://zoosmakolyky.com/ за допомогою телефону, електронної пошти, смс-інформування та інших каналів зв’язку може поширювати серед своїх Клієнтів інформацію про існуючі продукти та послуги, акції, спеціальні пропозиції, конкурси та інші заходи. Проте кожне подібне повідомлення містить опцію, за допомогою якої користувач має можливість припинити / призупинити отримання цих повідомлень.

Адресні бази клієнтів за жодних умов не продаються та не передаються третім особам.

Зміни

Ця Політика конфіденційності не є остаточною, може бути змінена та доповнена. Про всі зміни в Політиці конфіденційності клієнти будуть повідомлені про це електронною поштою або спеціальним повідомленням на головній сторінці сайту.

Контакти

З усіх питань, які стосуються дотримання конфіденційності наших користувачів, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою zoosmakolyky@gmail.com.

Кошик